Aktualności

17.03.2017

Tygodniowy pobyt w domku w Altomincio Family Park nad Gardą

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie obfitują w wyjątkowe nagrody dla odwiedzających imprezę. O jedną z nich będzie można starać się już od 17 marca, pozostałe zarezerwowaliśmy na dni targowe.


Tygodniowy pobyt w domku w Altomincio Family Park nad Gardą.

Camping? Miasteczko? Raj? Nazywajcie, jak chcecie. Altomincio Family Park jest wszystkim tym, co można sobie wymarzyć na wakacyjny urlop. Wyobraźcie sobie miejsce, gdzie całkowicie możecie oddać się relaksowi, a uśmiechy nie będą znikać z twarzy Waszych dzieci. Nieźle, prawda?

Wszystko to za sprawą domku wakacyjnego otoczonego zielenią. W atmosferze całkowitego spokoju usiądźcie i wybierzcie, co chcecie robić: leżeć nad brzegiem basenu, pojechać nad jezioro Garda albo przeznaczyć cały dzień na zabawę i pojechać z całą rodziną do parku rozrywki Gardaland! Możesz też wsiąść na rower i jeździć wzdłuż parku Mincio, a następnie zrelaksować się nad naszymi basenami, lagunami i zjeżdżalniami.

Na cokolwiek się nie zdecydujecie, Altomincio Family Park będzie was ciągle zadziwiać. Jeżeli masz małe dzieci, przyjedź na wakacje do nas! Mini klub dla dzieci, amfiteatr ze spektaklami każdego wieczoru, malowanie twarzy, gimnastyka w wodzie i baby dance... a później gry, zabawy, zjeżdżalnie, zamki dmuchane... Wszystko to z naszą maskotką: Froggym – królewiczem campingu Altomincio i z grupą doświadczonych animatorów Elite Kids.

Nagrodą w konkursie organizowanym pod patronatem CampRest.com jest tygodniowy pobyt w luksusowym domku o pełnej wdzięku nazwie: Botticelli. Domek może pomieścić nawet 5 osób, ma kuchnię, dwie łazienki i taras. Klimatyzacja przyda się zwłaszcza we włoskim klimacie. Piękne położenie blisko jeziora Garda spodoba się zarówno miłośnikom sportów rowerowych i górskich, jak i miłośnikom plażowania.

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać lub nagrać, narysować, stworzyć krótkie i kreatywne uzasadnienie, dlaczego to właśnie dany Uczestnik powinien otrzymać nagrodę i spędzić tydzień nad włoskim jeziorem Garda w domku Botticelli.


PDF POBIERZ REGULAMIN


Galeria Zdjęć
ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆCentrum Targowe FairExpo Sp. z o.o.  Centrum Targowe FairExpo Sp. z o.o.
  ul. Bytkowska 1B
  40-955 Katowice